top of page
course.png

"Jeden z prvých krokov k šťastiu je tvoje rozhodnutie, že chceš byť šťastná a vedieť, čo to znamená."

Julia Roberts

Happiness is a Skill.png

Dr Anna Nova  je 'happiness facilitator'. Anna robila certifikovaný kurz, kde objavovala, čo to znamená byť šťastný a kde bola požiadaná vytvoriť vlastný model šťastia, ktorý by potom mohla použivať so svojimi klientami.

Anna navrhla model šťastia, ktorý nazvala 'Ako Diamant'.

Tento model bude prezentovaný v tomto kurze.

Model je jednoduchý, je ľahké mu porozumieť, aj ho nasledovať.

Táto masterclass vám pomôže objaviť vlastné šťastie a pochopiť čo šťastie znamená (aj podľa výskumu). Našim cieľom je inšpirovať a motivovať vás, naučiť vás vnímať šťastie ako schopnosť, ktorá sa dá zlepšiť.

Neponúkame žiadny tajný recept na trvalé šťastie!!

 

LIKE A DIAMOND - HAPPINESS WORKBOOK
Anna navrhla a nadizajnovala aj digitálny pracovný zošit, ktorý má viac ako 40 strán (bude dostupný v slovenskom alebo anglickom jazyku). Výhodou digitálnej formy je, že niektoré strany si budete môcť vytlačiť aj viackrát (podľa potreby). Cieľom tohto pracovného zošita nie je len zmapovať a uvedomiť si vaše šťastie, ale aj zlepšiť váš postoj k šťastiu a získať pocit, že máte kontrolu nad vlastným životom a šťastím. K tomuto pracovnému zošitu sa budete môct vrátiť hocikedy v budúcnosti, keď budete potrebovať  možno povzbudiť alebo sa naladiť na vyššie vibrácie.

Anna má doktorát filozofie dosiahnutý na Londýnskej Univerzite (UWL) a medzi jej talenty patrí aj navrhovanie a implementovanie nových konceptov a modelov.

Ak chcete vedieť o Anne viac, pozrite jej osobnú stránku, kliknutím tu.

v slovenskom jazyku

bottom of page